Wielkanocne dekoracje

Wielkanoc to czas, kiedy budzi się w nas nadzieja. Odzwierciedlenie tego jest również w otaczającej nas przyrodzie. Pewnie dlatego tak chętnie  przenosimy jej część do wnętrz naszego domu. Wielkanocne dekoracje dodają radości, wprowadzając zarazem wiosnę do pomieszczeń.

 

 

 

Kolory, które dominują w wielkanocnych dekoracjach to pastele – delikatne zielenie, pudrowy róż i oczywiście żółty. Taką kolorystykę można wykorzystać do dekoracji świątecznego stołu jak również innych mebli w Twoim salonie. Mogą to być obrusy, kolorowe poduszki ułożone na wygodnej kanapie bądź pachnące kwiaty.

 

 

Aby wprowadzić do wnętrza więcej wiosennego klimatu, postaw na kwiaty. Dzięki temu już na wejściu do swojego salonu poczujesz piękny zapach wiosny. Żonkile, tulipany czy hiacynty zachwycają swoimi zapachem oraz kolorami. Aby nadać im wielkanocnego wystroju, możesz umieścić je w koszyczku i przewiązać kolorową kokardką. Wstążkę można wykorzystać również do dekoracji poduszek, które będą dekoracją naszej wygodnej kanapy.

Jeśli chcesz, aby wiosenny klimat utrzymywał się w Twoim salonie przez cały rok, warto zastanowić się nad wyborem mebli do salonu właśnie w tych wczesnowiosennych kolorach. Poniżej kilka naszych propozycji, na ożywienie Twojego wnętrza:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozkładana wersalka Arona – https://comfort4u.eu/wersalka-arona/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laguna, kanapa z funkcją spania – https://comfort4u.eu/kanapa-laguna/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotel Gordon w wiosennej odsłonie – https://comfort4u.eu/fotel-gordon/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alex, rozkładana kanapa do salonu – https://comfort4u.eu/kanapa-alex/

udostępnij: