Słońce w Twoim salonie

Kolor kojarzący się ze latem, słońcem i gorącym piaskiem? Oczywiście, że to żółty! Radosny, pozytywny i energetyzujący. Ten kolor potrafi ożywić każde wnętrze, a dodatkowo sprawi, że na naszych twarzach pojawi się uśmiech, nawet w te gorsze dni. Dlaczego więc tak rzadko decydujemy się na ten kolor we wnętrzach? Faktycznie, jest dość odważny. Jednak nie musimy zaraz urządzać całego pokoju w tym kolorze, wystarczy pojedynczy akcent, który odmieni całe Twoje wnętrze. Może to być np. wygodna kanapa lub fotel.

W dzisiejszych czasach można łączyć ze sobą wiele styli, kolorów i tkanin. Coraz rzadziej kupuję się zestaw mebli, gdzie wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. Czas na patchworkowe połączenia mebli do salonu. W nowocześnie urządzonych wnętrzach kanapa narożna jest w innym kolorze niż  sofa czy fotel. Efekt takiego połączenia? Przytulne wnętrze, ciekawe i… kolorowe. Dominujące szarości i biele powoli wychodzą z mody, a w ich miejscu pojawiają się kolorowe akcenty. Dzięki temu pozytywny nastrój w twoim wnętrzu jest przez cały rok, nawet gdy za oknem jest ponuro.

Jeśli uważasz, że meble do salonu w żółtym odcieniu są dla Ciebie zbyt odważne, postaw na dodatki. Nie musisz od razu zmieniać całego salonu – słoneczne kolory możesz wprowadzać stopniowo. Obraz na ścianę z dodatkami żółtego koloru, doniczki, lampy czy zasłony w tej kolorystyce. Gdy poczujesz, że nie odnajdujesz się w takim wnętrzu, łatwo będzie przywrócić je do pierwotnego stanu. Mamy jednak nadzieję, że na Ciebie ten kolor wpłynie pozytywnie i stwierdzisz, że czas na tapicerowane meble do salonu w żółtych odcieniach. Przecież nie musi to być ostry kolor. Może być on bardziej pastelowy, ciemniejszy, musztardowy bądź wpadający w rudy odcień. Gama tkanin jest bardzo szeroka!  Takie kolorowe akcenty pięknie podkreślają biele i szarości, które będą dla nich pięknym tłem.

 

Jeśli chcesz wprowadzić trochę słońca do swojego wnętrza, zobacz do naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nim wyjątkowe  meble do salonu, które pięknie się zaprezentują w żółtych odcieniach. Oto kilka z nich:

udostępnij: