Comforteo (dawniej Meble Marzenie) – kim jesteśmy?

Wieloletnia historia naszej marki obfitowała w osiągnięcia, które są dla nas źródłem satysfakcji i radości. Jedno z nich jest dla nas jednak szczególnie ważne: zdobycie zaufania klientów i kontrahentów.

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm meblarskich w naszym kraju. To dla nas powód do dumy, ponieważ Polska plasuje się bardzo wysoko w światowych, branżowych rankingach. Produkty, które tworzymy z pasją i dbałością o każdy detal, cieszą się popularnością wśród sklepów meblowych w całej Polsce. Docieramy jednak nie tylko do rodzimych odbiorców, ale również do klientów z tak odległych zakątków jak: Irlandia, Bahrajn, Izrael, Cypr, Japonia czy Mongolia.

Polski produkt

Naszą wartość upatrujemy również w tym, że jesteśmy pod każdym względem stuprocentowo polskim producentem mebli. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby polskich konsumentów, którzy stawiają na wysoką jakość, modny design i rozsądną cenę. Z powodzeniem realizujemy to wyzwanie i dostarczamy odbiorcom ich wymarzone meble.

Jakość marki Comforteo

Komfortowy odpoczynek naszych klientów jest dla nas najważniejszym celem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowała wygoda, funkcjonalność i solidne wykończenie.

Nasza oferta to przede wszystkim meble tapicerowane takie jak modułowe, narożniki i kanapy, ale również łóżka tapicerowane, łózka kontynentalne oraz materace.

Proces produkcji

Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości surowców, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. Nasi specjaliści dbają o każdy detal i każdy etap produkcji, ponieważ zależy nam na tym, by nasi klienci byli zadowoleni z zakupów i cieszyli się nimi przez długie lata.

Nasze osiągnięcia

Nasza marka odnosi sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Dowodem tego są choćby wyróżnienia, m.in. zdobycie nagrody Gazele Biznesu czy Diament Forbesa. Nieustanne doskonalenie i rozwój są ważnymi elementami strategii naszej firmy.

Zakład produkcyjny

Nasza siedziba znajduje się w Opatowie w woj. wielkopolskim. Posiadamy też filę naszej firmy w Sycowie w województwie dolnośląskim. Nowoczesne zakłady służą nie tylko produkcji, ale są też miejscem pracy dla setek okolicznych mieszkańców.

Sieć sprzedaży

Obdarzyły nas zaufaniem już setki sklepów i tysiące klientów w całej Polsce. Jesteśmy w pobliżu. Odwiedź nas w swojej okolicy i wybierz meble dla siebie.