Nagrody i wyróżnienia

 

Jesteśmy producentem mebli do salonu, sypialni oraz materacy do spania. Jako firma, która dąży do doskonałości, jesteśmy dumni, że nasze działania zostały docenione. Otrzymaliśmy wyróżnienia, które są potwierdzeniem słuszności naszych działań.

Diament Forbesa,  przyznawany przez ekonomistów pisma Forbes, czyli biznesowego pisma cieszącego się uznaniem nie tylko w kraju, ale na całym świecie. Jest to nagroda wyróżniająca się prestiżem, doceniająca najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa. Przyznawana firmom, będącym „diamentem” biznesu, czyli najcenniejszym i najbardziej wiarygodnym przedsiębiorstwom na rynku. Jesteśmy dumni, że naszą firmę wyróżniono tak znaczącą w świecie nagrodą, która została nam przyznana aż dwukrotnie – w 2019 i 2020. Jest to dla nas uhonorowanie ciężkiej pracy całego zespołu oraz oferowanych przez nas produktów, zarówno wygodnych kanap i narożników, jak również łóżek tapicerowanych, kontynentalnych i materacy do spania.

Gazela biznesu to najstarsze i jedno z najpopularniejszych wyróżnień dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza firma, jako producent mebli do salonu, sypialni oraz materacy do spania została dwukrotnie wyróżniona. Zarówno w 2014 jak i 2015, dziennikarze ekonomiczni pisma „Puls Biznesu” docenili naszą pracę. Nagroda ta jest uznawana jako świetna rekomendacja, mająca duże znaczenie w kontaktach biznesowych zarówno dotychczasowych, jak i z potencjalnymi kontrahentami. Odzwierciedla dobrą reputację, wiarygodność oraz dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

 

Najważniejszą nagrodą jest dla nas jednak zadowolenie klienta. Jest to nasza pierwszorzędna wartość, która kierunkuje nasze działania. Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania nabywcy naszych produktów, kładziemy duży nacisk na jakość oraz estetykę oferty mebli do salonu i sypialni. Dzięki ich rekomendacją i zaufaniu do nas, mogliśmy rozwinąć działalność i osiągnąć sukces.