Misja i wartości firmy

 

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych konsumentów, oraz satysfakcja partnerów biznesowych ze współpracy z naszą firmą. Dostarczamy zróżnicowanym grupom klientów praktyczne i niezawodne produkty wysokiej jakości, które tworzymy z największą dbałością o szczegóły. Meble, które tworzymy, mają być bowiem spełnieniem Państwa marzeń.

Naszym znakiem rozpoznawczym i wielką chlubą są piękne łóżka tapicerowane i łóżka kontynentalne oraz najlepsze materace do sypialni. Jesteśmy dumni także z tego, że posiadamy ogromny wybór wersalek i narożników rozkładanych oraz wygodnych kanap do salonu.

Dzięki temu dajemy możliwość stworzenia pięknej przestrzeni w Państwa salonie i sypialni. Cenimy sobie estetykę i poczucie komfortu – dlatego też nasze meble łączą w sobie piękny wygląd z funkcjonalnością oraz dużą wygodą. Wielkim ukłonem w kierunku naszych klientów jest opcja personalizacji większości naszych produktów – od koloru i faktury obicia począwszy, a skończywszy na wyborze wysokości zagłówka w łóżkach tapicerowanych.

Naszymi odbiorcami są kontrahenci zarówno z Polskim jak i z zagranicy. Ogromne doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez ostatnie piętnaście lat, a także świeże spojrzenie na rynek meblarski i rynek materacy, pozwalają nam na ciągły rozwój i udoskonalanie naszych produktów.  Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w swojej kategorii w Polsce, o czym świadczyć mogą liczne prestiżowe nagrody, takie jak Diament Forbesa czy Gazele Biznesu. Wiemy, jak ważne jest to, by czuć się bezpiecznie i pewnie, dlatego główne zasady jakie wyznajemy to wiarygodność, wzajemne zaufanie a także uczciwe partnerstwo w biznesie. Podchodzimy do swojej pracy bardzo rzetelnie, zależy nam bowiem na pełnym zadowoleniu każdej ze stron. Nieustannie dążymy do tego, by oferowane meble były najwyższej jakości. Uczciwie podchodzimy do swojej pracy, ponieważ wierzymy, że to idealny fundament na którym wybudować można naprawdę silną i niezawodną markę.

Szanujemy i bardzo cenimy sobie zdanie naszych klientów i kontrahentów, dlatego jesteśmy otwarci na każdą wskazówkę dotyczącą Państwa potrzeb. Dzięki temu możemy się stale udoskonalać i wychodzić naprzeciw Państwa największym oczekiwaniom. Jesteśmy pewni, że podejmując decyzję o zakupie idealnego łóżka tapicerowanego, wygodnego materaca czy też kanapy do salonu naszych marek – zyskają Państwo nie tylko piękny i komfortowy mebel, ale także odczują Państwo wielką satysfakcję z dokonanego zakupu.