Zestaw zaprezentowany powyżej składa się z modułów: V5+V3+V6. Tkanina na zdjęciu: SALVADOR 05, kat. A, wybarwienie nóżek: buk.

Zestaw zaprezentowany powyżej składa się z modułów: V5+V3+V6+V7. Tkanina na zdjęciu: SALVADOR 05, kat. A, wybarwienie nóżek: buk.

Zestaw zaprezentowany powyżej składa się z modułów: V5+V3+V6+V7 - puf otwarty. Tkanina na zdjęciu: SALVADOR 05, kat. A, wybarwienie nóżek: buk.

Komplet: V2+V3+V5. Tkanina na zdjęciu: ALFA 14 .

Komplet: V5+V3+V4

Komplet: V2+V3+V5

Komplet: V1+V3+V4

Komplet: V1+V3+V5

System

Riva

Piękny i wielofunkcyjny mebel modułowy. Dzięki temu łatwo jest dopasować Rivę do wielu rodzajów pomieszczeń o różnych gabarytach. Prezentujemy państwu takie rozwiązania jak narożnik otwarty z szeroką otomaną, narożnik otwarty z wąską otomaną, układ w kształcie podkowy (tzw. U-form), narożnik zamknięty z oparciem z boku.
W zależności od skomponowanego przez klienta układu można cieszyć się łatwą w rozkładaniu funkcją spania, dużym, a nawet bardzo dużym pojemnikiem na pościel, ruchomymi zagłówkami, wąską lub szeroką otomaną (dla wypoczynku w pojedynkę, albo też w parze), jak również wersją otomany z oparciem bocznym, tworzącej de facto prostopadłe przedłużenie kanapy. Jednak możliwych do osiągnięcia rozwiązań jest więcej, w tym również krótka, albo długa kanapa, zakończona boczkami lub też bez nich. Wygodę uroczo modelowanych siedzisk zapewniają sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna, zaś komfort rozkładania funkcji spania uzyskany został z pomocą automatu typu „delfin”.

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Pianka poliuretanowa T30

Pianka o dużej gęstości (30 kg/m3). Twarda, bardzo sprężysta i wyjątkowo trwała. Trudno się odkształca i zapewnia wysoki komfort snu.

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Funkcja spania lub wypoczynku w tym modelu rozkładana jest za pomocą automatu określanego jako „delfin”. To bardzo proste rozwiązanie: wystarczy odsunąć dolną szufladę i pociągnąć za uchwyt. Spowoduje to automatyczne podniesienie części uzupełniającej powierzchnię spania.

Pojemnik na pościel

W tym modelu dostępny jest duży pojemnik na pościel. Można go w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

Funkcja spania

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

Tkaniny - Grupa promocyjna

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa A

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Dostępne moduły

Wielkość powierzchni spania uzależniona od ostatecznie wybranych przez klienta modułów i ich układu.
Uwaga! Moduł „sofa”, posiadający rozkładaną funkcję spania nadaje się do spania dla osoby dorosłej tylko w zestawieniu z jedną z otoman.

  • Komplet V2+V3+V4
  • Komplet 1 : V1+V3+V4
  • Komplet 2 : V1+V3+V5
  • Komplet 3 : V2+V3+V5
  • Komplet 4 : V5+V3+V4
  • Otomana otwarta wąska
  • Otomana otwarta szeroka
  • Otomana zamknięta
  • Podłokietnik
  • Sofa z funkcją spania