Tkanina na zdjęciu: Cloud 71

Narożnik

Lagos

Lagos to obszerny narożnik, który wyróżnia się swoją dużą otomaną i stylowymi nóżkami. Jej bryłę uzupełnia obszerny pojemnik na pościel oraz ruchome zagłówki. Jest to mebel o wyjątkowym kształcie, który zaskakuje swoją wygodą i funkcjonalnością.
Wyraźnie zaakcentowane poduchy siedziskowe współgrają z oparciem i ruchomymi zagłówkami. Dzięki zaimplementowaniu w siedzisku sprężyn falistych oraz grubej warstwy pianki o zwieszonej gęstości, jest ono sprężyste a dodatkowo bardzo trwałe. W połączeniu z regulowanymi zagłówkami narożnik staje się komfortowym miejscem do wypoczynku. Funkcja wypoczynku otwierana za pomocą automatu typu „delfin” umożliwia szybkie rozłożenie dodatkowej powierzchni do okazjonalnego snu. Dodatkowym atutem jest również duży pojemnik na pościel. Narożnik występuje wyłącznie w tkaninie Cloud 60, 03, 39, 38, 70, 71, 74, 79, 80, 83, 81, 82, 87, 91, 97

 

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Funkcja spania lub wypoczynku w tym modelu rozkładana jest za pomocą automatu określanego jako „delfin”. To bardzo proste rozwiązanie: wystarczy odsunąć dolną szufladę i pociągnąć za uchwyt. Spowoduje to automatyczne podniesienie części uzupełniającej powierzchnię spania.

Funkcja spania

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Pianka Komfort

Pianka o zwiększonej gęstości . Twarda, bardzo sprężysta i wyjątkowo trwała. Trudno się odkształca i zapewnia wysoki komfort snu.

Regulowany zagłówek

Mebel wyposażony jest w ruchome zagłówki. Dzięki temu użytkownicy mogą dopasować ich ułożenie według własnych potrzeb i upodobań.

Dane techniczne

powierzchnia spania: 120 x 238 cm