Tkanina na zdjęciu: MATT VELVET 48, kat. PROMOCJA; wybarwienie nóżek: buk.

Fotel

Gordon

Tradycyjny uszak w nowej odsłonie. Nowoczesny a zarazem przytulny fotel, w którym zastosowano sprężyny faliste i piankę wysokoelastyczną, będzie idealnym miejscem wypoczynku dla osób zmęczonych całodniową bieganiną.
Poduchy w uszaku przymocowane są na stałe. Fotel po jednej stronie posiada kieszonkę. Możemy umieścić w niej rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, np. książkę czy czasopismo. Gordon idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, od klasycznego po takie urządzone w wielkomiejskim stylu.

 

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Dane techniczne

Tkaniny - Grupa promocyjna

Tkanina: , Producent:  
powrót