Tkanina na zdjęciu: siedzisko INARI 96 korpus MADRYT 1100 poduszki INARI 65

Komplet F1+F2

Komplet F1+F2+F3+F4+F5

Fenix

Elegancki, wygodny, modułowy mebel, który wedle uznania klienta może stać się wielką, rodzinną rogówką albo niedużą kanapą. Nisko usytuowane siedzisko sprawia, że odczuwamy większą swobodę podczas wypoczynku.
Praktycznym, ale też wizualnie dopełniającym dodatkiem są pulpity znajdujące się przy siedzisku w niektórych modułach, które mogą pełnić rolę zintegrowanych z kanapą stoliczków na filiżankę porannej kawy. Do każdego modułu przysługują dwie poduszki dekoracyjne.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Pianka poliuretanowa

Jeden z podstawowych surowców do produkcji mebli wypoczynkowych. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji poprawiają jej właściwości i zwiększają komfort użytkowania.

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Wkład poliuretanowo-sylikonowy

Poduchy oparciowe wypełnione zostały specjalnym wkładem, będącym mieszanką śruty poliuretanowej oraz proporcjonalnie dobranych włókien sylikonowych. Jest to znakomite rozwiązanie zwiększające elastyczność oparcia i jego odporność na odkształcenia.

Tkaniny - Grupa promocyjna

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa A

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa B

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa C

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Dostępne moduły

Model Fenix składa się z modułów – klient sam komponuje jego ustawienie, wielkość i funkcje.

  • Moduł F1
  • Moduł F2
  • Moduł F3
  • Moduł F4
  • Moduł F5
  • Komplet F1+F2
  • Komplet F1+F2+F3+F4+F5