Tkanina na zdjęciu: COUNTRY 18/ COUNTRY 14; kat. PROMOCJA; nóżki: chrom.

Kanapa

Elena

Kompaktowy i bardzo wszechstronny model kanapy z dwoma pojemnikami na pościel i funkcją spania. Mimo swoich stosunkowo małych gabarytów Elena posiada funkcję spania o dużej powierzchni – 140 x 210 cm. W podłokietnikach znajdują się dwa pojemniki, które pomieszczą pościel, koce itp.
Kanapę rozkłada się w bardzo prosty sposób i równie latwo się ją składa. Zaimplementowano w niej automat „typu puma”, który dodatkowo chroni podłogę przed porysowaniem. Wypełnienie siedziska stanowi pianka wysokoelastyczna, która jest odporna na zniekształcenia, oraz sprężyny faliste, zapewniające wysoką elastyczność podczas użytkowania. Elena to idealne rozwiązanie w mniejszych mieszkaniach. Do ciemnego koloru w podstawie kanapy możemy dobrać odcień, który najbardziej nam odpowiada i tym samym łatwo wkomponować kanapę do swojego wnętrza.

 

Funkcja spania

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Automat “Puma”

Funkcja spania lub wypoczynku w tym modelu rozkładana jest za pomocą automatu określanego jako „puma”. Jest to jedno z najłatwiejszych i najprostszych rozwiązań, które pozwala za pomocą tylko jednego ruchu utworzyć powierzchnię do spania lub wypoczynku. Polecane dla wszystkich, którzy cenią komfort i łatwość użytkowania, a zwłaszcza dla osób starszych.

Dwa pojemniki na pościel

W tym narożniku dostępne są aż dwa pojemniki na pościel. Zagospodarowanie dodatkowego schowka pozwala na lepszą wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu. Można je w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

Tkaniny - Grupa promocyjna

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa A

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Dane techniczne

powierzchnia spania: 140 x 210cm