Moduły: M6+M1+M2+M3+M6+Fotel
Tkanina na zdjęciu powyżej: całość BERGAMO 82, poduszki dekoracyjne BERGAMO 78

Campari

Wygodny i prestiżowo prezentujący się mebel w systemie modułowym. Wysokie, dobrze wyprofilowane oparcie zapewnia wypoczynek dla pleców, a jednocześnie nadaje wizualnego potwierdzenia wysokiej klasy tego mebla. Zastosowanie kombinacji pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej wzmacnia poczucie komfortu podczas użytkowania.
Model Campari posiada różne moduły, które klient może łączyć ze sobą dowolnie uzyskując w ten sposób różny rozmiar i kształt kanapy. W zależności od rodzaju i ilości zakupionych modułów klient może uzyskać małą, dużą, lub bardzo dużą kanapę; rogówkę, albo też mebel w kształcie tzw. Podkowy itd. Poszczególne moduły wyposażone są w różne funkcje w zależności od przeznaczenia (np. pojemnik na pościel lub funkcja spania).

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność funkcji spania. Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość funkcji spania w kanapie.

Funkcja spania

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

Automat “Delfinek” do rozkładania
funkcji spania

Funkcja spania lub wypoczynku w tym modelu rozkładana jest za pomocą automatu określanego jako „delfinek”. To bardzo proste rozwiązanie: wystarczy odsunąć dolną szufladę i pociągnąć za uchwyt. Spowoduje to automatyczne podniesienie części uzupełniającej powierzchnię spania.

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Pojemnik na pościel

W tym modelu dostępny jest duży pojemnik na pościel. Można go w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

Uniwersalne strony narożnika

Ten narożnik posiada cechę, która pozwala na dowolne sytuowanie otomany po lewej lub po prawej stronie. Dzięki temu nie trzeba określać przy zakupie, czy zamawia się narożnik „lewy” czy „prawy”. Plusem jest również możliwość zamiany strony usytuowania otomany w narożniku w trakcie jego użytkowania, jeśli np. nowy układ umeblowania pomieszczenia tego wymaga.

Tkaniny - Grupa promocyjna

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa A

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa B

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Tkaniny - Grupa C

Tkanina: , Producent:  
powrót 

Dostępne moduły

Model Campari składa się z modułów – klient sam komponuje jego ustawienie, wielkość i funkcje.
Przykładowa aranżacja: Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • Moduł 1 (spanie)
  • Moduł 2
  • Moduł 3 (pojemnik)
  • Moduł 5
  • Moduł 6
  • Moduł 4
  • Fotel