Dodatkowe funkcje:

Funkcja wypoczynku:

Funkcja spania:

Mebel rozkladany:

Pojemniki na posciel:

Wypełnienie siedzisk:

Chcesz zaopatrzyć się w duży narożnik? A może interesują Cię kompaktowe, małe narożniki? Meble tapicerowane naszej produkcji doskonale nadają się do salonów o wszelkich gabarytach. W ofercie znajdziesz zarówno małe rogówki do salonu, jak i bardzo duże narożniki.

Jako producent stylowych mebli tapicerowanych, proponujemy narożniki nowoczesne z pojemnikiem na pościel, a także z funkcją spania. Dzięki temu nie będzie żadnego problemu, jeśli Twoi goście zostaną u Ciebie na noc. Bez względu na to, jaka rogówka do salonu przypadnie Ci do gustu, warto postawić na realizacje, które uświetnią piękne aranżacje wnętrza Twojego domu.

Postaw na nowoczesne i eleganckie narożniki do salonu

W Meble Marzenie dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. Dlatego jako producent dbamy, aby były one zaprojektowane z wytrzymałych i sprawdzonych materiałów, pochodzących od zaufanych dostawców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupując nasze narożniki tapicerowane z pojemnikiem na pościel i funkcją spania, stawiasz na artykuł, który będzie służył Ci przez naprawdę wiele lat, a przy tym nie straci na swoich walorach estetycznych.

Narożnik mały, duży, średni czy rozkładany – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli marzy Ci się nowoczesny narożnik do pokoju dziennego, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!