Firma Meble Marzenie to producent tapicerowanych mebli do salonu. Siedziba firmy znajduje się w Opatowie w województwie wielkopolskim, w największym zagłębiu meblarskim Polski oraz jednym z największych w Europie. Firma posiada również swoją filię w Sycowie, specjalizującą się w produkcji łóżek kontynentalnych dla naszej drugiej marki, Comforteo. W tym momencie firma zatrudnia prawie 400 pracowników. Jak wygląda proces produkcyjny, od pomysłu do gotowego wyrobu? Zapraszamy do zapoznania się z naszym procesem powstawania mebli do salonu.

 

Pierwszym etapem jest pomysł na mebel. To przedstawiciele handlowi,  którzy wsłuchują się w potrzeby rynku, przedstawiają nam prawdziwe potrzeby i zapytania klientów. Na ich podstawie nasz zespół opracowuje nowe koncepcje. Stylistka, która śledzi wszystkie trendy wnętrzarskie oraz konstruktorzy, którzy wiedzą, jak ten pomysł wcielić w życie, opracowują projekt. Współpraca wraz z innymi działami jest gwarancją, że mebel będzie zarówno modny, jak również wygodny i trwały. Po opracowaniu koncepcji przychodzi czas na stworzenie prototypu. Wtedy można sprawdzić, jak prezentuje się on w rzeczywistości. Jednak to nie jest koniec prac. Grupa specjalistów uważnie przygląda się i sprawdza każdy etap produkcji, aby stworzyć wyjątkowy mebel do salonu. Dzięki temu powstaje piękna i wygodna kanapa bądź najlepszy narożnik.

 

Kiedy już powstanie nowa wygodna kanapa bądź narożnik, czas na zaprezentowanie go klientom. Premiera nowej kolekcji ma zwykle miejsce na corocznych Międzynarodowych Targach Poznańskich. Równolegle tworzymy grafiki i organizujemy sesje zdjęciowe, aby klient mógł go zobaczyć w pełnej okazałości. Wszystkie modele wraz z ich dokładnymi opisami można znaleźć w naszym sklepie internetowym comfort4u.eu. Dodatkowo są na nim dostępne produkty naszej drugiej marki, Comforteo – łóżka tapicerowane, kontynentalne, materace do spania oraz inne akcesoria do sypialni.

 

Czas na produkcję mebli do salonu. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktów, korzystamy z surowców od sprawdzonych dostawców. Tworzymy z certyfikowanych produktów, spełniających wszystkie normy. Ciągłe doskonalenie i inwestycje w park maszynowy pozwalają na doprecyzowanie każdego elementu mebla. Olbrzymią zasługą jest również zaangażowanie pracowników, od etapu przygotowania materiałów, poprzez zbijanie solidnych drewnianych ram i piankowanie, po tapicerowanie wysokiej jakości tkaninami. Wiedza i doświadczenie zespołu Meble Marzenie pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest zadowolenie klienta.