Czy można zamówić meble do salonu w innym rozmiarze?

 

W naszej ofercie są meble o standardowych, niezmiennych rozmiarach. Szeroka gama produktów pozwala na znalezienie wygodnej kanapy bądź narożnika w wielkości, spełniającej oczekiwania klienta. Dodatkowo posiadamy meble modułowe, gdzie klient sam decyduje o wielkości, układzie i funkcjach, łącząc ze sobą poszczególne moduły.

 

 

Czy można zmienić tkaninę na inną?

 

Oczywiście, posiadamy szeroki wybór dostępnych tkanin. W naszej ofercie mamy pogrupowane tkaniny na 4 kategorie cenowe: kategoria Promocja, A, B oraz C.

 

 

Czy posiadają Państwo swoje salony meblowe?

 

Posiadamy sieć salonów Partnerskich w całej Polsce, z którymi współpracujemy. Ich listę można zobaczyć na naszej stronie w zakładce „Sklepy”.

 

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

 

Zamówienia są realizowane w ciągu 28 dni. Jest to maksymalny czas oczekiwania na gotowy produkt.

 

 

Co to jest Lux-System?

 

Jest to nasz autorski system wypełnienia mebli do salonu, w którego skład wchodzą aż trzy warstwy zapewniające trwałość oraz najwyższy komfort siedzenia i spania. Jest to połączenie dwóch rodzajów wytrzymałych sprężyn: bonellowych oraz falistych. Wierzchnią warstwę stanowi wysokiej jakości pianka wysokoelastyczna. System ten został zaimplementowany zarówno w niektórych modelach rogówek do salonu, kanap oraz rozkładanych wersalkach.

 

 

Gdzie mogę złożyć zamówienie?

 

Jeśli jesteś klientem indywidualnym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na narożniki, kanapy i wersalki w sklepie internetowym comfort4u.eu. Jeśli jesteś właścicielem salonu meblowego, skontaktuj się z naszym biurem.

 

 

Prowadzę własną działalność, jestem zainteresowany rozpoczęciem współpracy. Z kim mam się kontaktować?

 

Proszę kontaktować się z naszym biurem na adres e-mail biuro@comforteo.eu. Informacja o chęci współpracy zostanie przekazana do naszego Przedstawiciela handlowego, który jest odpowiedzialny za obsługę danego regionu.

 

 

Czy w swojej ofercie posiadają Państwo tylko meble do salonu?

 

Asortyment naszej firmy zostały podzielony na dwie marki. Comforteo to tapicerowane meble do salonu, czyli wygodne kanapy, narożniki, wersalki rozkładane oraz fotele. Nasza druga marka, Comforteo oferuje meble do sypialni takie jak łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne, materace do spania oraz poduszki ortopedyczne i materace nawierzchniowe.