Blog Meble Marzenie

Ćwiczenia na kanapie

Możliwość leniuchowania to zbawienie po ciężkim dniu. Jednak kiedy prowadzimy siedzący tryb życia, organizm domaga się troszkę aktywności. Nie tylko bardzo korzystnie wpływa to na nasze zdrowie ale również na samopoczucie. Ale co zrobić kiedy nie mamy tyle samozaparcia, żeby w chłodny grudniowy wieczór wyjść z domu poćwiczyć?

sprawdź

Jak radzić sobie ze zmęczeniem

Zimowy czas charakteryzuje… bardzo krótki dzień. Gdy wracasz do domu po męczącym dniu, za oknem jest już ciemno a Ty czujesz się zmęczony. Marzysz o chwili odpoczynku? Bardzo dobrze to rozumiemy – mamy dokładnie to samo. Tylko jak sobie z tym chronicznym zmęczeniem poradzić? Popytaliśmy tu i ówdzie i zebraliśmy trzy proste sposoby.

sprawdź

Sezamie… rozłóż się!

My, Polacy uwielbiamy wielofunkcyjne meble. Tym bardziej kiedy jesteśmy posiadaczami niewielkiego mieszkania. Wtedy każdy centymetr mieszkania musi być w przemyślany sposób wykorzystany. Dlatego właśnie taką popularnością cieszą się wypoczynki z funkcją spania. Kanapa może służyć bowiem nie tylko jako miejsce do siedzenia, ale również jako łóżko. Tylko na co zwrócić uwagę przy zakupie?

sprawdź

Świąteczny klimat

Dookoła czuć już zbliżające się święta Bożego Narodzenia. W radio słychać świąteczne piosenki, ulice są pięknie przystrojone lampkami. Taki klimat udzielił się też nam. Ciągle słychać rozmowy o pomysłach na prezenty (lub ich braku), przedświątecznych zakupach i… przyozdabianiu domu. Zdradzimy Wam kilka naszych sposobów na świąteczne dekoracje.

sprawdź

Styl rustykalny

Styl rustykalny większości z nas kojarzy się z wiejska sielanką – takim wymarzonym domkiem na uboczu, z dala od zgiełku. Z pewnością dla wielu jest odskocznią od codzienności, kojarzy się z błogim spokojem. Hasło „dom w stylu rustykalnym”  przywodzi nam wyobrażenie drewnianej chatki z ciepłem ognia z kominka.

sprawdź