Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]

Tkaniny Tapicerskie

W niniejszym dziale znajdziecie państwo najpopularniejsze tkaniny tapicerskie włączone do naszej oferty. Zdjęcia zostały udostępnione przez producentów tkanin, a firma Meble Marzenie nie bierze odpowiedzialności za ewentualne różnice w odcieniu kolorów lub inne, wynikające ze specyfiki danej tkaniny, wykonania samego zdjęcia, wydruku komputerowego czy też ustawień kolorystycznych poszczególnych monitorów komputerowych. Wiążącym dla nas sposobem oceny jakości, struktury, koloru czy odcienia tkaniny jest próbnik tkanin, w który zostaje wyposażony współpracujący z nami sklep, natomiast zaprezentowane w tym dziale zdjęcia tkanin mają charakter jedynie poglądowy.

Kategoria Cenowa Tkanin: grupa A

Kategoria Cenowa Tkanin: grupa B

Kategoria Cenowa Tkanin: grupa B+

Tkaniny tej grupy stanowią osobną kategorię cenową, którą należy traktować jak Grupa B + 20%

Targowa Nagroda dla Meble Marzenie!!!

Nasze starania marketingowe pod względem materacy, łóżek i mebli tapicerowanych zostały docenione podczas XXXVII Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Dowiedz się więcej! »

POLSKI PRODUKT

Firma Meble Marzenie jest stuprocentowo polskim producentem, a nie filią międzynarodowej korporacji czy też spółką polsko-zagraniczną.

Mamy dzięki temu znacznie lepsze rozeznanie w potrzebach polskiego klienta i wiemy, że potrzebuje on produktu dobrego, trwałego i na jego kieszeń – i dokładamy starań, aby temu podołać.

Jednocześnie nasi klienci mają też świadomość, że kupując nasze produkty wspierają gospodarkę własnego kraju, dają zatrudnienie i przyczyniają się do nowych inwestycji – a zatem w pewnym sensie wzbogacają w ten sposób również samych siebie.