Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]

Poduszki

Poduszka Creative

Dzięki systemowi otworów poduszki Creative zapewnia odpowiednią wentylację a system zewnętrznej perforacji odpowiednią cyrkulację powietrza.Wkład lateksowy ogranicza rozwój roztoczy i grzybów i nie odkształca się i pozostaje zawsze sprężysty. Ergonomiczny kształt poduszki zapewnia właściwe podparcie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa ułatwiając krążenie krwi i zapewniając relaks dla mięśni. Pokrowiec wykonany z dzianiny, możliwość prania w temp. Do 60°C.

Poduszka lateksowa profilowana. Rozmiar 68 x 43 x 14 cm

Z badań przeprowadzonych wynika, że aż jedna trzecia z nas śpi na nieodpowiednich poduszkach. A ty? Czy przytulasz się nocą do tej właściwej?

Na nocny wypoczynek ma wpływ rodzaj, kształt, a nawet czystość twojej poduszki. Kto źle śpi, ten w ciągu dnia jest zmęczony, rozdrażniony, miewa kłopoty z koncentracją, narzeka na bóle głowy, kręgosłupa i mięśni. Zdrowy, głęboki sen zależy w dużej mierze od tego, czy wygodnie leżysz.

 

 

Szukasz nietypowego rozmiaru? - dobrze trafiłeś!!!

Gwarantujemy wysoką jakość za rozsądną cenę!!!

Nie wiesz jak dobrać odpowiedni materac?
Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów!

Biuro Obsługi Klienta

Czynne od poniedziałku do piątku
w godz.: 7:00-16:00
w soboty: 7:00-12:00

tel./fax +48 62 781 30 38
tel. kom. +48 609 221 092
email: biuro@meble-marzenie.pl

Konsultant
Pon-Pt: 7:00-18:00

Szukasz nietypowego rozmiaru?
Zapytaj »