Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]

Firma

Firma Meble Marzenie należy obecnie do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm meblarskich w Polsce; co w obliczu bardzo wysokiego miejsca naszego kraju w światowych rankingach tej branży pozwala nam z dumą spoglądać na nasze dotychczasowe osiągnięcia, jak również z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość! Tą pozycję udało nam się osiągnąć dzięki zaufaniu, którym obdarzyły nas setki sklepów w całej Polsce i ich klienci, a także liczni odbiorcy zagraniczni. Nasze produkty docierają nie tylko do krajów naszego regionu, ale też do tak odległych zakątków jak Irlandia, Bahrajn, Izrael, Cypr czy Mongolia.

 

Wartym odnotowania jest fakt, że firma Meble Marzenie jest stuprocentowo polskim producentem, a nie filią międzynarodowej korporacji czy też spółką polsko-zagraniczną. Mamy dzięki temu znacznie lepsze rozeznanie w potrzebach polskiego klienta i wiemy, że potrzebuje on produktu dobrego, trwałego i na jego kieszeń – i dokładamy starań, aby temu podołać. Jednocześnie nasi klienci mają też świadomość, że kupując nasze produkty wspierają gospodarkę własnego kraju, dają zatrudnienie i przyczyniają się do nowych inwestycji – a zatem w pewnym sensie wzbogacają w ten sposób również samych siebie.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim następujący asortyment:

  • Materace (od najprostszych i najtańszych, aż po pułap dla najbardziej wymagających)
  • Łóżka tapicerowane (solidne, dobrze prezentujące się i w racjonalnej cenie)
  • Łóżka kontynentalne, tzw. Hotelowe (jesteśmy silnym graczem w tym temacie na rynkach zagranicznych)
  • Meble tapicerowane (od wersalek przez kanapy z funkcją spania aż po duże meble modułowe)

 

Do produkcji używamy wysokiej jakości surowców od sprawdzonych dostawców, gdyż chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swojego zakupu przez wiele lat. Wciąż rozwijamy i doskonalimy nasze produkty. Jesteśmy też wyczuleni na opinie i sugestie naszych odbiorców i na ile jest to możliwe – staramy się im sprostać.

 

Mamy głęboką nadzieję, że z każdym rokiem zdobywać będziemy zaufanie kolejnych klientów, a tych, którzy już nam zaufali – nie zawiedziemy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą zaprezentowaną na tej stronie internetowej.

Targowa Nagroda dla Meble Marzenie!!!

Nasze starania marketingowe pod względem materacy, łóżek i mebli tapicerowanych zostały docenione podczas XXXVII Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Dowiedz się więcej! »