Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]

Meble Tapicerowane

Szanowni klienci!

Mamy przyjemność zaprezentować państwu ofertę mebli tapicerowanych marki Meble Marzenie. Bazując na osiągniętym dotychczas wysokim poziomie komfortu rozwinęliśmy nasz asortyment o nowe rozwiązania dotyczące funkcjonalności i stylistyki. W połączeniu ze zaktualizowaną gamą tkanin tapicerskich uzyskaliśmy interesujące efekty.

Naszym dotychczasowym kontrahentom z pewnością nie trzeba przypominać, lecz nowym – pragniemy zwrócić uwagę na szczególne cechy mebli tapicerowanych w naszej ofercie.

  • Nasze meble zdecydowanie wyróżniają się na rynku polskim (i nie tylko) komfortem siedzenia i spania, jak również bardzo szerokim wyborem kolorów i wysokiej jakości tkanin, które klient może zastosować na dowolnym modelu.
  • Stosujemy materiały należytej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Nie stosujemy nieuzasadnionych oszczędności, które mogłyby wpłynąć na obniżenie komfortu siedzenia lub spania.
  • Dowodem na powyższe stwierdzenie niech będą choćby stosowane przez nas wypełnienia siedzisk i funkcji spania naszych mebli – w zdecydowanej większości z użyciem sprężyn bonelowych, a niekiedy dodatkowo jeszcze sprężyn falistych lub kieszeniowych. Wiele modeli posiada też piankę wysokoelastyczną – znacznie wygodniejszą i trwalszą od zwykłych pianek.
  • Po rozłożeniu cała powierzchnia spania posiada tą samą sprężystość (klient nie ma przykrej niespodzianki w postaci wygodnej jednej połowy i niewygodnej drugiej).
  • Zdecydowana większość naszych kanap i narożników posiada funkcję spania, która rozkładana jest za pomocą automatu unoszącego siedzisko podczas tej czynności i przez to zapobiegającego porysowaniu podłogi.
  • Funkcję spania posiada prawie każda produkowana przez nas kanapa czy narożnik, a do tego również sporych rozmiarów pojemnik na pościel (niekiedy nawet po dwa).
  • Wkład poduch stanowi mieszanka sylikonowo-poliuretanowa, zastosowana w odpowiedniej proporcji, dzięki czemu poducha długo zachowuje swój kształt i sprężystość. Raz na jakiś czas zalecane jest, aby profilaktycznie poduchy uklepać z obu stron i na całej powierzchni, co pozwala zachować jej właściwości na jeszcze dłużej.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci z przyjemnością udzielą niezbędnych wyjaśnień i pomogą w doborze łóżka.

KONSULTANT