Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]

Zalety Naszych produktów

Sprężyna bonellowa sprężyna bonnelowa

Sprężyna kieszonkowasprężyna kieszeniowa

Sprężyna multipocketsprężyna typu mulitipocket

 Mata kokosowamata kokosowa

Pianka lateksowalateks

Pianka termoelastycznapianka termoelastyczna

Pianka wysokoelastycznapianka wysokoelastyczna

Pianka poliuretanowapianka poliuretanowa 

7 stref twardości7 stref twardości

Dwustronnymaterac dwustronny

Antyalergicznywłaściwości antyalergiczne

Antygrzybicznywłaściwości przeciwgrzybicze

Dziecięcynadaje się jako materac dziecięcy

Ortopedyczny właściwości ortopedyczne

Pokrowiec 360 stopni pokrowiec po rozpięciu dzieli się na 2 części co ułatwia pranie

Można prać można prać w 60°

Można prać - 90 można prać w 90°

Twardy twardy

Średnio-twardy średnio twardy

Stelaże regulowane można użytkować ze stelażem regulowanym, lub elektrycznym

Economic ekonomiczny

Pojemnik na pościel pojemnik na pościel

Sprężyny falistesprężyna falista

Automat system rozkładania bez konieczności przesuwania nóżek po podłodze

Sprężyny kieszeniowe sprężyna kieszeniowa

Sprężyna typu bonell sprężyna bonnelowa

Pianka wysokoelastyczna (meble) pianka wysokoelastyczna

Funkcja spaniafunkcja spania

Funkcja Wypoczynkufunkcja wypoczynku 

Skóra   skóra

Wkład Sylikonowy wkład silikonowy

Sprężyna kieszonkowa Sprężyna kieszonkowa

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Sprężyna multipocket Sprężyna multipocket

multipocketNajwiększym atutem sprężyn multipocket jest ich komfort oraz wytrzymałość, zwiększona ilość sprężyn (508szt/m2) gwarantuje większą ilość niezależnych punktów podparcia, które mają szczególny wpływ na elastyczność punktową materaca. Formatka multipocket posiada 7 stref twardości zapewnia lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz znacznie wzmacnia wytrzymałość konstrukcji materaca.

Pianka lateksowa Pianka lateksowa

lateksOtrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

Mata kokosowa Mata kokosowa

mata kokosowaMata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

Pianka termoelastyczna Pianka termoelastyczna

termoZaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

Pianka poliuretanowa Pianka poliuretanowa

Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Dwustronny Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

Pokrowiec 360 stopni Pokrowiec 360 stopni

Pokrowiec posiada zamek na całym obwodzie, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania np. połowy pokrowca

Można prać Można prać

W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C

Można prać - 90 Można prać - 90

W standardzie pokrowiec, z możliwością prania w temperaturze 90 st.C.

Twardy Twardy

Materac posiadający zwiększona sztywność oraz twardość

Stelaże regulowane Stelaże regulowane

Konstrukcja materaca umożliwia jego zastosowanie na stelażu Regulowanym i Elektrycznym (oferta stelaży Meble Marzenie)

Pojemnik na pościel Pojemnik na pościel

Mebel jest wyposażony w pojemnik na pościel

Sprężyny faliste Sprężyny faliste

Sprężyny faliste należą do klasycznych systemów sprężynowania do mebli tapicerowanych. Podwyższają komfort użytkowania danego modelu.

Automat Automat

Nowoczesny automat umożliwiający rozłożenie mebla do funkcji spania bez przesuwania po podłodze.

Sprężyny kieszeniowe Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność materaca. Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Jeśli położysz się na brzuchu i oprzesz się na łokciach, ugięciu ulegną sprężyny pod łokciem i w bardzo bliskim sąsiedztwie. Pozostała powierzchnia materaca zostanie niezmieniona. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość kanapy.

Sprężyna typu bonell Sprężyna typu bonell

Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania.

Pianka wysokoelastyczna (meble) Pianka wysokoelastyczna (meble)

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością.

Funkcja spania Funkcja spania

Mebel wyposażony jest w funkcję spania.

Funkcja Wypoczynku Funkcja Wypoczynku

Mebel wyposażony w możliwość rozłożenia umożliwiającego położenie się i krótkotrwały wypoczynek.

Skóra Skóra

Mebel dostępny jest również w obiciu ze skóry

Wkład Sylikonowy Wkład Sylikonowy

Poduszki zawierają wkład sylikonowo-poliuretanowy, co sprawia, że są one bardziej elastyczne, puszyste, rzadziej się „wygniatają”, a wkład poduszki nie osiada w jej dolnej części.

LUX-SYSTEM LUX-SYSTEM

Specjalistyczny układ elementów sprężystych LUX-SYSTEM łączący w sobie odpowiednio dobrane zalety sprężyn falistych, bonelowych oraz zaawansowanej technologicznie pianki wysokoelastycznej -LUX-SYSTEM strawarza wyjątkowy komfort porównywalny jedynie do siedzisk ze sprężynami kieszeniowymi, ale o znacznie lepszej wytrzymałości

Targowa Nagroda dla Meble Marzenie!!!

Nasze starania marketingowe pod względem materacy, łóżek i mebli tapicerowanych zostały docenione podczas XXXVII Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Dowiedz się więcej! »

POLSKI PRODUKT

Firma Meble Marzenie jest stuprocentowo polskim producentem, a nie filią międzynarodowej korporacji czy też spółką polsko-zagraniczną.

Mamy dzięki temu znacznie lepsze rozeznanie w potrzebach polskiego klienta i wiemy, że potrzebuje on produktu dobrego, trwałego i na jego kieszeń – i dokładamy starań, aby temu podołać.

Jednocześnie nasi klienci mają też świadomość, że kupując nasze produkty wspierają gospodarkę własnego kraju, dają zatrudnienie i przyczyniają się do nowych inwestycji – a zatem w pewnym sensie wzbogacają w ten sposób również samych siebie.

Informacja[X]

promocja

Informacja[X]

promocja